WYDARZENIA - 2019

Szwajcarzy w naszej szkole

Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole

Szwajcarzy w naszej szkole

Przed wizytą:

„Złoci!

Radośnie zawiadamiam, że w poniedziałek o godzinie 9 rano nawiedzi naszą szkołę grupa młodzieży ze Szwajcarii. Mój serdeczny kolega a ich nauczycel zorganizował ten przyjazd, bo lubi Polskę i Warszawę. Jeśli macie ochotę uczestniczyć w tym spotkaniu /9.00 - 11.00/ to spróbujcie pomyśleć, jak i czym ubogacić stół kulinarnie /słodkie, owocowe, ładnie podane/. Tego samego dnia o 15.00 goście obejrzą w szkole kilka krótkich filmów o streetarcie i jeden o Irenie Sendlerowej.

We wtorek można się wybrać z nimi na wycieczkę po Warszawie. Poprowadzę ich śladami getta i Zagłady ale też innych ważnych wydarzeń historycznych i artystycznych.

W środę o 15.00 zapraszam do szkoły wszystkich chętnych na warsztat "muzyczny" przygotowany dla szwajcarskichgo gości.

Pozdrawiam przy okazji serdecznie.

J.B.”

W trakcie wizyty:

Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 1 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 2 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 3 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 4 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 5 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 6 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 7 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 8 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 9 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 10 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 11 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 12 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 13 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 14 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 15 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 16 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 17 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 18 Grafika do wydarzenia: Szwajcarzy w naszej szkole - zdjęcie 19

Zdjęcia pochodzą z fanpage'a Siedemnastki.